Polityka Prywatności

BLOG - Pracownia USG

ul. Wąwozowa 21 w Warszawie
k. stacji Metro Kabaty
PRACOWNIA ELASTOGRAFII
I ULTRASONOGRAFII KLINIKI KABATY OMED  
Recepcja: tel. +48 500 055 277  
zapisy do godz. 23:00
online 24 h
Przejdź do treści

BLOG

ELASTOGRAFIA

Aktualności: BLOG

01.09.2012r.
Stowarzyszenie Amazonki popierają ELASTOGRAFIĘ - Tak piszą o NAS

Poniżej link do artykułu

kliknij tutaj link do artykułu o nas


Od redakcji...
Szanowne i Drogie Panie,

Dziekujemy za poparcie w  rozpowszechnianiu nowych technologii ultrasonograficznych: elastografii i mikrokalcyfikacji - aplikacji XXII wieku, szeroko stosowanych przez nas, w profilaktyce raka piersi. Głos Pań w batalii z rakiem jest bardzo ważny. Prowadzimy ją niestrudzenie od kilku miesięcy proponując najnowocześniejsze narzędzie diagnostyczne.
Cieszymy się, iż grono naszych pacjentek korzystających z elastografii jest coraz większe. Dziękujemy za zaufanie naszym Amazonkom iż, wspomagają nas całym sercem w szerzeniu nowych technologii ultrasonograficznych  (elastografii i mikrokalcyfikacji), pozwalających na dokładniejszą profilaktykę i diagnostykę guzków w piersiach.
Jeszcze raz dziękujemy.

Marcin Grzebyk z zespołem

06.09.2012
W dniu dzisiejszym przeprowadziłem niezwykłą rozmowę z bardzo dobrym kardiologiem z Wałbrzycha dr n med. Andrzejem Dubińskim, któremu dziękuję za zainteresowanie elastografią i wyjątkową rozmowę telefoniczną.
Polecamy najlepszych. Jeżeli poszukujecie Państwo dobrego kardiologa i radiologa w Wałbrzychu  to poniżej polecamy tę przychodnię. Przychodnia DOLVITA. Mam nadzieję, iż rozmowa będzie stanowić zarzewie ciekawej współpracy. LINK PONIŻEJ:

http://dolvita.com.pl/?page_id=16

02.10.2012

Dziekujemy za zaufanie obdarzone przez warszawskich endokrynologów oraz liczne rzesze pacjentów. Dedykujemy Państwu zakładkę w dziale Elastografia. Cieszymy się, że nasze badanie wspomagają rozpoznanie przewlekłego autoimmunologicznego zapalenia tarczycy (np: choroba Hashimoto).

12.10.2012.

Dziękujemy za zaufanie większości warszawskich ośrodków ortopedycznych. W przygotowaniu zakładka, w którym pokaże zastosowanie elastografii w diagnostyce ortopedycznej.

05.11.2012.

Rusza program badawczy u osób z WZW typu C. Zapraszamy pacjentów na badanie elastograficzne wątroby. Jeżeli posiadają Państwo udokumentowaną chorobę WZW typu C lub B i wyrażą Państwo zgode na udział w programie to wykonamy badanie USG elastografię wątroby BEZPŁATNIE i ocenimy stan wątroby.  
Serdecznie zapraszamy! Szczegóły pod numerem tel. 500 055 277.

02.12.2012r.

Lekarze z pracowni USG będą uczestniczyć w konferencji dnia 15.12.2012r, poświęconej pozyskiwaniu funduszy z Uni Europejskiej na badania naukowe.  

08.12.2012r.

Pragnę poinformowac, że Pracownia USG zmieniłą swoją siedzibę i znajduej się w Przychodni Specjalistycznej Fimedica przy ul. Nowogrodzkiej 51. Znajdujemy się w Centrum Warszawy, w okolicy Hotelu Mariott i Teatru Roma. Serdecznie zapraszamy.


01.01.2014

Pracownia podjęcła współpracę ze Stowarzyszenie Chorych na chorobę Hasimoto.


03.04.2015

Pracownia podjęła współpracę z Fundacja Talentów Moc, www.talentowmóc.pl


06.05.2016 dr Marcin Grzebyk wygłosił wykład w Polskiej Akademii Nauk dotyczący chrzastki stawowej.


Dnia 28.10.2017 odbędzie sie konferencja dotycząca choryb Hashimoto oraz zastosowania elastografii w diagnostyce tej choroby, serdecznie zapraszamy!.
Copyright © aaausg.pl 2020
Wróć do spisu treści